BSpoint s.r.o.

+420 774 999 872

Partneři

Techsavers

Techsaveri renovují nejvyšší modelové řady značek HP, Lenovo, Dell a Fujitsu-Siemens. Renovovaná technika je racionální a ekologické rozhodnutí při nákupu notebooku, PC či jiné výpočetní techniky s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Je zároveň odpovědí na celosvětový problém elektroodpadu. Její výhodou, ve srovnání s novými notebooky z levných komponentů, je i jejich delší životnost. Prvenství na trhu potvrzují vysokým standardem kvalitních produktů a služeb. Technika, kterou nabízíme, je ve stoprocentním stavu, připravená k okamžitému plnohodnotné užívání.

kamerove-systemy

HIKVISION

Značka HIKVISION je jedním z předních výrobců a dodavatelů kamerových a bezpečnostních systému na světě. Mezi produkty značky HIKVISION patří hybridní DVR, NVR, samostatné DVR, IP kamery, analogové kamery, Speed Dome kamery, EZS a další. Tyto výrobky jsou určené do všech oblastí bezpečnostního monitorování. Propojení jednotlivých segmentu značky HIKVISION zaručuje profesionální řešení v oblasti kamerových systémů.

Xiaomi

Nejrychleji rostoucí značka elektroniky a jeden z nejlepších startupů posledních let. Nevyrábí jen chytré telefony, ale disponuje stovkami výrobků z kategorie Ekosystém představující inovativní elektroniku a zařízení pro chytrou domácnost. V rozsáhlé nabídce najdete rychlovarné konvice, výkonné notebooky, chytré hodinky, kamery, TV, doplňky do domácnosti, power banky, reproduktory, sluchátka nebo elektrické koloběžky. Všechny výrobky si můžete prohlédnout nejen u největších prodejců elektroniky, ale i na našich Mi Storech a Mi Zones.

AT Computers

S ročními tržbami 23 miliard CZK je největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Působí také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Je součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze a společně tvoří největší distribuční holding středoevropského regionu.

eD system a. s.

Propojuje výrobce a prodejce v zemích střední Evropy. Patří mezi ně i kompletní špička trhu IT a spotřební elektroniky. Na nejvyšší partnerské úrovni působí coby oficiální distributoři značek HP, Samsung, Acer, Western Digital, Canon, Microsoft a dalších uznávaných výrobců. Na eD sortiment a služby spoléhají přední české e-shopy i tradiční prodejci IT a elektra. Zásobuje například CZC.CZ, Alza.cz, DATART, Amazon, Electro World, AUTOCONT nebo MALL.CZ.