logo512x512

BSpoint s.r.o.

+420 774 999 872

Techsavers

Techsaveri renovují nejvyšší modelové řady značek HP, Lenovo, Dell a Fujitsu-Siemens. Renovovaná technika je racionální a ekologické rozhodnutí při nákupu notebooku, PC či jiné výpočetní techniky s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Je zároveň odpovědí na celosvětový problém elektroodpadu. Její výhodou, ve srovnání s novými notebooky z levných komponentů, je i jejich delší životnost. Prvenství na trhu potvrzují vysokým standardem kvalitních produktů a služeb. Technika, kterou nabízíme, je ve stoprocentním stavu, připravená k okamžitému plnohodnotné užívání.

HIKVISION

Značka HIKVISION je jedním z předních výrobců a dodavatelů kamerových systému na světě. Mezi produkty značky HIKVISION patří hybridní DVRNVR, samostatné DVRIP kameryanalogové kamery Speed Dome kameryTyto výrobky jsou určené do všech oblastí bezpečnostního monitorování. Propojení jednotlivých segmentu značky HIKVISION zaručuje profesionální řešení v oblasti kamerových systémů.

Xiaomi

Nejrychleji rostoucí značka elektroniky a jeden z nejlepších startupů posledních let. Nevyrábí jen chytré telefony, ale disponuje stovkami výrobků z kategorie Ekosystém představující inovativní elektroniku a zařízení pro chytrou domácnost. V rozsáhlé nabídce najdete rychlovarné konvice, výkonné notebooky, chytré hodinky, kamery, TV, doplňky do domácnosti, power banky, reproduktory, sluchátka nebo elektrické koloběžky. Všechny výrobky si můžete prohlédnout nejen u největších prodejců elektroniky, ale i na našich Mi Storech a Mi Zones.

AT Computers

je s ročními tržbami 23 miliard CZK největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Působí také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer.  Je součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze a společně tvoří největší distribuční holding středoevropského regionu.

eD system a. s.

Propojuje výrobce a prodejce v zemích střední Evropy. Patří mezi ně i kompletní špička trhu IT a spotřební elektroniky. Na nejvyšší partnerské úrovni působí coby oficiální distributoři značek HP, Samsung, Acer, Western Digital, Canon, Microsoft a dalších uznávaných výrobců. Na eD sortiment a služby spoléhají přední české e-shopy i tradiční prodejci IT a elektra. Zásobuje například CZC.CZ, Alza.cz, DATART, Amazon, Electro World, AUTOCONT nebo MALL.CZ.