Vojtěch Jelen

Grafický designér, web designér a tvůrce videí. Zabývá se profesionální videoprodukcí, editováním, natáčením, dále tvoří firemní loga, animace, úvodní znělky, plakáty, svatební oznámení, potisk oblečení, webové stránky, aj. služby v oblasti grafiky.

HIKVISION

Značka HIKVISION je jedním z předních výrobců a dodavatelů kamerových systému na světě. Mezi produkty značky HIKVISION patří hybridní DVRNVR, samostatné DVRIP kameryanalogové kamery Speed Dome kameryTyto výrobky jsou určené do všech oblastí bezpečnostního monitorování. Propojení jednotlivých segmentu značky HIKVISION zaručuje profesionální řešení v oblasti kamerových systémů.

Xiaomi

Nejrychleji rostoucí značka elektroniky a jeden z nejlepších startupů posledních let. Nevyrábí jen chytré telefony, ale disponuje stovkami výrobků z kategorie Ekosystém představující inovativní elektroniku a zařízení pro chytrou domácnost. V rozsáhlé nabídce najdete rychlovarné konvice, výkonné notebooky, chytré hodinky, kamery, TV, doplňky do domácnosti, power banky, reproduktory, sluchátka nebo elektrické koloběžky. Všechny výrobky si můžete prohlédnout nejen u největších prodejců elektroniky, ale i na našich Mi Storech a Mi Zones.

AT Computers

je s ročními tržbami 23 miliard CZK největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Působí také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer.  Je součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze a společně tvoří největší distribuční holding středoevropského regionu.

eD system a. s.

Propojuje výrobce a prodejce v zemích střední Evropy. Patří mezi ně i kompletní špička trhu IT a spotřební elektroniky. Na nejvyšší partnerské úrovni působí coby oficiální distributoři značek HP, Samsung, Acer, Western Digital, Canon, Microsoft a dalších uznávaných výrobců. Na eD sortiment a služby spoléhají přední české e-shopy i tradiční prodejci IT a elektra. Zásobuje například CZC.CZ, Alza.cz, DATART, Amazon, Electro World, AUTOCONT nebo MALL.CZ.

Kontakt

BSpoint s. r. o.
Werichova 564/9
Znojmo – Přímětice
669 04
tel.: +420 774 999 872
info (@) bspoint.eu
www.bspoint.eu

Sídlo společnosti

BSpoint s. r. o.
K Sídlišti 605/9
Znojmo – Přímětice
669 04

Identifikační údaje

IČ: 03996751
DIČ: CZ03996751
Číslo účtu: 2300781151/2010