BSpoint s.r.o.

+420 774 999 872

Kamerové systémy

Jak vybrat správný kamerový systém?

V podstatě existují dvě varianty. Digitální a analogové systémy (v krajní nouzi hybridní). Pokud zvažujete nasazení nového CCTV systému, určitě doporučujeme digitální. Jediná varianta kdy nasadit analogovou kameru v dnešní době je, že již máte analogové DVR s volnou pozicí pro další kameru.

Digitální IP kamery mají řadu východ. Kamery pro svoji funkčnost potřebují pouze datový kabel přes který jsou pomocí funkce POE rovnou napájeny (analogové potřebují napájení + koaxiální kabel). Signál je přenášen po PC síti s větší datovou propustností, proto mohou nabídnout obraz v lepší kvalitě. Digitální kamery díky PC síti, která je obousměrná, lze ovládat a provádět pokročilejší videoanalízy (pokud jsou touto funkcí kamery vybaveny). Mezi další výhody patří také jednoduchá rozšiřitelnost systému o další kamery, pokud je potřeba.

A odpověď na otázku jak vybrat správný kamerový set? Zavolejte nám! Každá instalace je jedinečná a individuální. Každý zákazník má jiné potřeby, jiné prostory k monitorování a do správné volby vstupují i další aspekty, které nelze „od židle“ odhadnout.

Zajišťujeme nasazení kamerových a dohledových systémů pro firmy i domácnosti. Jsme dodavatelé několika značek.
U nás si vybere nenáročný uživatel i profesionál požadující nejmodernější funkce.

kamerove-systemy
kamerove-systemy-2
dohledové-systemy
dohledové-systemy-2