počítače znojmo

pocitace znojmo

pocitac znojmo

počítač znojmo

pc znojmo

notebooky znojmo

notebook znojmo

tablety znojmo

tablet znojmo

opravy pc znojmo

oprava pc znojmo

servis pc znojmo

opravy počítačů znojmo

oprava počítačů znojmo

servis počítačů znojmo

opravy počítače znojmo

oprava počítače znojmo

servis počítače znojmo

opravy pocitacu znojmo

oprava pocitacu znojmo

servis pocitacu znojmo

opravy pocitace znojmo

oprava pocitace znojmo

servis pocitace znojmo

oprava notebook znojmo

opravy notebook znojmo

servis notebook znojmo

oprava notebooku znojmo

opravy notebooku znojmo

servis notebooku znojmo

oprava notebooků znojmo

opravy notebooků znojmo

servis notebooků znojmo

oprava tabletu znojmo

opravy tabletu znojmo

servis tabletů znojmo

oprava tabletů znojmo

Přišli jste o svá data?

Zachráníme Vám data z téměř libovolného média. Nevadí nám jestli jsou data smazána nebo je poškozený nosič (HDD, flashka, SD karta ...). Používáme profesionální vybavení, včetně specializovné laboratoře.

HDD a
externí disky
SSD
disky
Paměťové
karty
USB flash
disky
Raid
pole
CD, DVD,
Blue Ray
ZIP, JAZ,
diskety
Magnetické
pásky
Windows
stanice
Linux, Unix
stanice
Apple
stanice
Novell
stanice
 

Jak postupovat při poškození nebo smazání dat?

Nejprve je nutné vypnout počítač a nezkoušet žádné restarty ani data neobnovovat svépomocí. V případě mechanického poškození dochází kvůli neodborné manipulaci k poškrábání ploten, což následně komplikuje záchranu dat a zároveň prodražuje. V případě, že byla data omylem smazána, sama zmizela nebo se jedná o chybu SW je postup stejný. Nikdy na disk nezkoušejte nahrát jiná data. Přepsáním povrchu disku znemožníte jejich obnovu.

Kontaktujte nás kdykoliv přes kontaktní formulář, e-mail nebo na non-stop lince 774 999 872. V případě nedostupnosti nebo zmeškáného hovou Vás budeme zpětně kontaktovat, jakmile to bude možné. Domluvíme si termín a způsob předání.

Provedeme prvotní diagnostiku zdarma a budeme Vás zpětně kontaktovat ohledně odhadované ceny za záchranu dat. Cenu bohužel nelze stanovit fixně, ani předem přesně určit. Velmi záleží na druhu a rozsahu poškození.

Nyní záleží na Vás, zda se rozhodne nechat si data zachránit, nebo ne. Pokud ano, je nezbytné domluvit si způsob předání obnovených dat. Z bezpečnostních důvodů data nenahráváme nikam na internet, ale preferujeme pouze předání na fyzickém nosiči (jiný HDD, externí disk, USB flashka). Přeci jen se jedná o Vaše soukromá a citlivá data, které je potřeba chránit a my soukromí svých zákazníků chráníme.

Spouštíme záchranu, obnovu dat. Dle rozsahu škod to může trvat jeden den až cca týden. Pokud nepůjdou data obnovit, nebudete za službu nic platit. Platíte pouze v případě, že je obnova dat úspěšná.