počítače znojmo

pocitace znojmo

pocitac znojmo

počítač znojmo

pc znojmo

notebooky znojmo

notebook znojmo

tablety znojmo

tablet znojmo

opravy pc znojmo

oprava pc znojmo

servis pc znojmo

opravy počítačů znojmo

oprava počítačů znojmo

servis počítačů znojmo

opravy počítače znojmo

oprava počítače znojmo

servis počítače znojmo

opravy pocitacu znojmo

oprava pocitacu znojmo

servis pocitacu znojmo

opravy pocitace znojmo

oprava pocitace znojmo

servis pocitace znojmo

oprava notebook znojmo

opravy notebook znojmo

servis notebook znojmo

oprava notebooku znojmo

opravy notebooku znojmo

servis notebooku znojmo

oprava notebooků znojmo

opravy notebooků znojmo

servis notebooků znojmo

oprava tabletu znojmo

opravy tabletu znojmo

servis tabletů znojmo

oprava tabletů znojmo

Srovnání Aruba networks s ostatními výrobci

Aruba Networks byla jmenována lídrem v oblasti bezdrátových LAN řešení pro rok 2014 Q3.

Hodnocení provedla nezávislá výzkumná firma Forrester Wave™

Forrester Wave™ pro WLAN řešení hodnotí bezdrátová LAN řešení pomocí pěti jednoduchých charakteristik: škálovatelnosti, sdílení, jednoduchosti, standardizovanosti a bezpečnosti a dalších dvou primárních kritérií jako jsou strategie a podíl na trhu.

Z deseti dodavatelů zahrnutých do hodnocení se Aruba Networks umístila v kategorii Lídr vedle Cisco Aironet. Konkurenční možnosti nabízejí společnosti Aerohive Networks, Motorola, Cisco Meraki, HP a Xirrus. Společnosti Ruckus, Fortinet a Meru Networks zaostávají.

V hodnocení společnost Forrester poznamenala, že se prodejci v kategorii Lídr odlišují od ostatních dodavatelů " využitím možností bezdrátového připojení, které dokáže transformovat business tak, že přechází z nákladové části na generátor zisku“ a výslovně uvádí, že "vlastnosti produktů Aruba Networks založené na lokalizaci můžou pomoci těm, kteří např. v pohostinství chtějí zlepšit způsob, jak se spojit se zákazníky".

Více informací ZDE

Magic Quadrant pro drátovou a bezdrátovou LAN infrastrukturu

Gartner vyhodnocuje celou řadu dodavatelů poskytujících LAN řešení. Dodavatelé poskytují v mnohem větší míře řešení, kde jsou v hardware integrovány i řešení pro aplikační sítě. Podniky s počtem uživatelů v infrastrukuře rostou, proto musí dodavatelé najít způsob, jak se navzájem odlišit.

Aruba Networks je primárně zaměřena na podnikové bezdrátové připojení, což představuje více než 85% všech jejích příjmů. Aruba je tak aktuálně prodejcem č. 2 v bezdrátovém LAN řešení. Nabízí dobře rozvinutou architekturu, která podporuje „pay-as-you-grow pricing“ a mixuje komponenty ze všech produktových řad.

Síťové aplikační služby jsou poskytovány prostřednictvím softwaru Aruba ClearPass. Aruba mimo jiné za posledních 12 měsíců přišla s novými 802.11ac přístupovými body a přidala několik softwarových prvků na zlepšení WLAN výkonu, autentizace, analytiky a bezpečnosti.

Silné stránky

  • Klienti označili vysokým stupněm spokojenosti Aruba ClearPasss pro „onboarding“ a „quest access“, které zahrnují REST API a integraci s MDM dodavateli jako je Citrix, AirWatch a MobileIron.
  • Aruba má zjednodušenou produktovou architekturu, umožňující podnikům flexibilitu, pokud se jedná o spravování, nasazení a škálovatelnost jejich prostředí.
  • Technologie Aruba ClientMatch je vhodná při řešení tzv. „sticky client“ problémech, které se vyskytují při přepojování klientů z jednoho přístupového bodu na druhý.
  • ClearPass a AirWave podporují non-Aruba zařízení, což zjednodušuje jejich vzájemnou spolupráci uvnitř multi-dodavatelských prostředí.

Více informací ZDE

Aruba Networks opět prokázala, že je na špici technologického vývoje bezdrátových sítí!

Mnoho zákazníků si dělá těžkou hlavu při volbě, od jakého výrobce si vybrat bezdrátovou síť. Řeší převážně otázky, aby s vybranou Wi-fi technologií měli do budoucna co nejméně starostí s minimálním množstvím servisních zásahů a s dostatečnou ochranou investic. Zároveň zákazníci od bezdrátové sítě požadují maximální bezpečnost, stabilitu a odpovídající poměr cena/výkon.

Jedním z vodítek, které jim mohou napovědět, jsou nezávislé analýzy od předních výzkumných agentur. Proto Vám nyní přinášíme aktuální analýzu od významné výzkumné agentury IDC, která se zaměřila na 15 výrobců bezdrátových sítí mající zastoupení na americkém trhu. Jedná se o komplexní hodnocení, jež posuzuje výrobce na základě široké škály technických a provozních kritérií.