Přišli jste o svá data?​

Zachráníme Vám data z téměř libovolného média. Nevadí nám jestli jsou data smazána nebo je poškozený nosič (HDD, flashka, SD karta …). 
Používáme profesionální vybavení, včetně specializovné laboratoře.

Jak postupovat při poškození nebo smazání dat?

Nejprve je nutné vypnout počítač a nezkoušet žádné restarty ani data neobnovovat svépomocí. V případě mechanického poškození dochází kvůli neodborné manipulaci k poškrábání ploten, což následně komplikuje záchranu dat a zároveň prodražuje. V případě, že byla data omylem smazána, sama zmizela nebo se jedná o chybu SW je postup stejný. Nikdy na disk nezkoušejte nahrát jiná data. Přepsáním povrchu disku znemožníte jejich obnovu.

Kontaktujte nás kdykoliv přes kontaktní formulář, e-mail nebo na lince 774 999 872. V případě nedostupnosti nebo zmeškáného hovou Vás budeme zpětně kontaktovat, jakmile to bude možné. Domluvíme si termín a způsob předání.

Provedeme prvotní diagnostiku zdarma a budeme Vás zpětně kontaktovat ohledně odhadované ceny za záchranu dat. Cenu bohužel nelze stanovit fixně, ani předem přesně určit. Velmi záleží na druhu a rozsahu poškození.

Nyní záleží na Vás, zda se rozhodne nechat si data zachránit, nebo ne. Pokud ano, je nezbytné domluvit si způsob předání obnovených dat. Z bezpečnostních důvodů data nenahráváme nikam na internet, ale preferujeme pouze předání na fyzickém nosiči (jiný HDD, externí disk, USB flashka). Přeci jen se jedná o Vaše soukromá a citlivá data, které je potřeba chránit a my soukromí svých zákazníků chráníme.

Spouštíme záchranu, obnovu dat. Dle rozsahu škod to může trvat jeden den až cca týden. Pokud nepůjdou data obnovit, nebudete za službu nic platit. Platíte pouze v případě, že je obnova dat úspěšná.

Pájení čipů - BGA rework

Jsme vybaveni profesionální stanicí na BGA reworking. Umíme opravit každou poruchu na Vašem počítači nebo notebooku. Bude-li Vám někdo tvrdit, že Vaše zařízení nelze opravit, spojte se s námi.

Dosahujeme vysoké úspěšnosti při opravách, pokud není deska propálená skrz. Mezi nejčastější poruchy lze jednoznačně zařadit spálený grafický čip, vadný napájecí konektor, poškozený napájecí obvod, nebo špatný chipset.

V případě takto Vážných problémů provedeme prvotní diagnostiku zdarma. Po předpokládaném odhadu ceny Vás budeme zpetně kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.

service-428539_1280

Kontakt

BSpoint s. r. o.
Werichova 564/9
Znojmo – Přímětice
669 04
tel.: +420 774 999 872
info (@) bspoint.eu
www.bspoint.eu

Sídlo společnosti

BSpoint s. r. o.
K Sídlišti 605/9
Znojmo – Přímětice
669 04

Identifikační údaje

IČ: 03996751
DIČ: CZ03996751
Číslo účtu: 2300781151/2010