logo512x512

BSpoint s.r.o.

+420 774 999 872

Kamerové systémy

Zajišťujeme nasazení kamerových a dohledových systémů pro firmy i domácnosti. Jsme dodavatelé několika značek.
U nás si vybere nenáročný uživatel i profesionál požadující nejmodernější funkce.

Jak vybrat správný kamerový systém?

V podstatě existují dvě varianty. Digitální a analogové systémy (v krajní nouzi hybridní). Pokud zvažujete nasazení nového CCTV systému, určitě doporučujeme digitální. Jediná varianta kdy nasadit analogovou kameru v dnešní době je, že již máte analogové DVR s volnou pozicí pro další kameru.

Digitální IP kamery mají řadu východ. Kamery pro svoji funkčnost potřebují pouze datový kabel přes který jsou pomocí funkce POE rovnou napájeny (analogové potřebují napájení + koaxiální kabel). Signál je přenášen po PC síti s větší datovou propustností, proto mohou nabídnout obraz v lepší kvalitě. Digitální kamery díky PC síti, která je obousměrná, lze ovládat a provádět pokročilejší videoanalýzy (pokud jsou touto funkcí kamery vybaveny). Mezi další výhody patří také jednoduchá rozšiřitelnost systému o další kamery, pokud je potřeba.

A odpověď na otázku jak vybrat správný kamerový set? Zavolejte nám! Každá instalace je jedinečná a individuální. Každý zákazník má jiné potřeby, jiné prostory k monitorování a do správné volby vstupují i další aspekty, které nelze „od židle“ odhadnout.

Servis a správa IT

Provádíme opravy a údržbu veškerého IT vybavení. Počítače, notebooky tablety, mobilní telefony jsou naše doména.
Jsme na pojeni na distribuční a dodavatelské sítě náhradních dílů.

S našimi zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy.

Máme dlouholeté zkušenosti se správou IT z malých, velkých i nadnárodních firem. Zaměřujeme si i na domácí koncové uživatele a známe řešení na jejich problémy. Jezdíme ke svým zákazníkům, tudíž nemusíte Vaši techniku nikam vozit. Opravujeme počítače, notebooky, tablety, telefony a další IT techniku. Běžně měníme displeje, panty, nabíjecí USB konektory, instalujeme SW, provádíme aktualizace, kontrolujeme funkčnost, čistíme zavirované prostředí a mnoho dalšího.

Zajišťuje prodej nové IT techniky koncovým zákazníkům i dodavatelské služby pro firmy. Firemní zákazníci mají možnost paušální platby a tím i získají přednostní řešení problémů. Nasazujeme šifrované VPN pro možnost bezpečného homeofficu, zavádíme Office 365 a spoustu dalších služeb.

Zajistíme Vám tvorbu loga, www stránek i celé BRAND indentity.

Přišli jste o svá data?​

Zachráníme Vám data z téměř libovolného média. Nevadí nám jestli jsou data smazána nebo je poškozený nosič (HDD, flashka, SD karta …). 
Používáme profesionální vybavení, včetně specializovné laboratoře.

Jak postupovat při poškození nebo smazání dat?

Nejprve je nutné vypnout počítač a nezkoušet žádné restarty ani data neobnovovat svépomocí. V případě mechanického poškození dochází kvůli neodborné manipulaci k poškrábání ploten, což následně komplikuje záchranu dat a zároveň prodražuje. V případě, že byla data omylem smazána, sama zmizela nebo se jedná o chybu SW je postup stejný. Nikdy na disk nezkoušejte nahrát jiná data. Přepsáním povrchu disku znemožníte jejich obnovu.

Kontaktujte nás kdykoliv přes kontaktní formulář, e-mail nebo na lince 774 999 872. V případě nedostupnosti nebo zmeškáného hovou Vás budeme zpětně kontaktovat, jakmile to bude možné. Domluvíme si termín a způsob předání.

Provedeme prvotní diagnostiku zdarma a budeme Vás zpětně kontaktovat ohledně odhadované ceny za záchranu dat. Cenu bohužel nelze stanovit fixně, ani předem přesně určit. Velmi záleží na druhu a rozsahu poškození.

Nyní záleží na Vás, zda se rozhodne nechat si data zachránit, nebo ne. Pokud ano, je nezbytné domluvit si způsob předání obnovených dat. Z bezpečnostních důvodů data nenahráváme nikam na internet, ale preferujeme pouze předání na fyzickém nosiči (jiný HDD, externí disk, USB flashka). Přeci jen se jedná o Vaše soukromá a citlivá data, které je potřeba chránit a my soukromí svých zákazníků chráníme.

Spouštíme záchranu, obnovu dat. Dle rozsahu škod to může trvat jeden den až cca týden. Pokud nepůjdou data obnovit, nebudete za službu nic platit. Platíte pouze v případě, že je obnova dat úspěšná.

Pájení čipů - BGA rework

Jsme vybaveni profesionální stanicí na BGA reworking. Umíme opravit každou poruchu na Vašem počítači nebo notebooku. Bude-li Vám někdo tvrdit, že Vaše zařízení nelze opravit, spojte se s námi.

Dosahujeme vysoké úspěšnosti při opravách, pokud není deska propálená skrz. Mezi nejčastější poruchy lze jednoznačně zařadit spálený grafický čip, vadný napájecí konektor, poškozený napájecí obvod, nebo špatný chipset.

V případě takto Vážných problémů provedeme prvotní diagnostiku zdarma. Po předpokládaném odhadu ceny Vás budeme zpetně kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.