BSpoint s.r.o.

+420 774 999 872

Prodej a servis IT

S našimi zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy.​

Máme dlouholeté zkušenosti se správou IT z malých, velkých i nadnárodních firem. Zaměřujeme si i na domácí koncové uživatele a známe řešení na jejich problémy. Jezdíme ke svým zákazníkům, tudíž nemusíte Vaši techniku nikam vozit. Opravujeme počítače, notebooky, tablety, telefony a další IT techniku. Běžně měníme displeje, panty, nabíjecí USB konektory, instalujeme SW, spravujeme servery, provádíme aktualizace, kontrolujeme funkčnost, čistíme zavirované prostředí a mnoho dalšího. Jsme napojeni na distribuční a dodavatelské sítě originálních náhradních dílů.

Zajišťuje prodej nové i renovované IT techniky koncovým zákazníkům i dodavatelské služby pro firmy. Firemní zákazníci mají možnost paušální platby a tím i získají přednostní řešení problémů. Nasazujeme šifrované VPN pro možnost bezpečného homeofficu, zavádíme Office 365 a spoustu dalších služeb.

Kamerové systémy

Jak vybrat správný kamerový systém?

V podstatě existují dvě varianty. Digitální a analogové systémy (v krajní nouzi hybridní). Pokud zvažujete nasazení nového CCTV systému, určitě doporučujeme digitální. Jediná varianta kdy nasadit analogovou kameru v dnešní době je, že již máte analogové DVR s volnou pozicí pro další kameru.

Digitální IP kamery mají řadu východ. Kamery pro svoji funkčnost potřebují pouze datový kabel přes který jsou pomocí funkce POE rovnou napájeny (analogové potřebují napájení + koaxiální kabel). Signál je přenášen po PC síti s větší datovou propustností, proto mohou nabídnout obraz v lepší kvalitě. Digitální kamery díky PC síti, která je obousměrná, lze ovládat a provádět pokročilejší videoanalízy (pokud jsou touto funkcí kamery vybaveny). Mezi další výhody patří také jednoduchá rozšiřitelnost systému o další kamery, pokud je potřeba.

A odpověď na otázku jak vybrat správný kamerový set? Zavolejte nám! Každá instalace je jedinečná a individuální. Každý zákazník má jiné potřeby, jiné prostory k monitorování a do správné volby vstupují i další aspekty, které nelze „od židle“ odhadnout.

Zajišťujeme nasazení kamerových a dohledových systémů pro firmy i domácnosti. Jsme dodavatelé několika značek.
U nás si vybere nenáročný uživatel i profesionál požadující nejmodernější funkce.

kamerove-systemy
kamerove-systemy-2
dohledové-systemy
dohledové-systemy-2

Elektronické zabezpečovací systémy

EZS s napojením na bezpečnostní agenturu.

Elektronický zabezpečovací systém, zkráceně EZS, je soubor elektronických zařízení, které slouží k zabezpečení budovy, pozemku nebo jiného objektu. Tyto systémy mohou být navrženy pro mnoho různých situací, jako je například detekce vloupání, požáru, záplav, přístupová kontrola a další.

Základem každého EZS jsou senzory, které jsou umístěny v určitých oblastech sledovaného objektu. Tyto senzory mohou být například pohybové, infračervené, zvukové nebo magnetické. Tyto senzory jsou propojeny s centrální řídící jednotkou (drátově nebo bezdrátově pomocí speciální frekvence), která zpracovává signály a rozhoduje o tom, zda má být aktivována poplachová reakce. 

Pokud je poplach aktivován, systém může být napojen na další bezpečnostní prvky, jako jsou například kamery, poplachové sirény nebo posílat upozornění na mobilní telefony, e-mail případně na pult centrální ochrany. Pro komunikaci je využíváno mobilní datové sítě, wifi, nebo kabelového připojení. Tyto možnosti lze kombinovat pro eliminaci výpadku služby.

Pult centrální ochrany z pravidla obsluhuje bezpečností agentura, která v případě poplachu vykoná výjezd k objektu a zkontroluje bezpečnostní riziko. Nastavení služeb výjezdu a způsob kontroly je možno domluvit individuálně dle potřeb zákazníka.

Instalace EZS je opět jedinečná pro každý objekt. Ideální je mít k objektu půdorys s rozměry. Dnešní bezdrátové technologie čidel, sirén, řídících jednotek a dalších bezpečnostních zařízení umožňují rychlou instalaci bez nutnosti tahat jakékoliv kabely. Výdrž zařízení na baterie se pohybuje mezi 4 – 5 lety. Monitoring stavu baterie a dalších vlastností v aplikaci pro mobilní telefony.

Ukázka bezpečnostní sirény rozměry 88 × 88 × 32mm