počítače znojmo

pocitace znojmo

pocitac znojmo

počítač znojmo

pc znojmo

notebooky znojmo

notebook znojmo

tablety znojmo

tablet znojmo

opravy pc znojmo

oprava pc znojmo

servis pc znojmo

opravy počítačů znojmo

oprava počítačů znojmo

servis počítačů znojmo

opravy počítače znojmo

oprava počítače znojmo

servis počítače znojmo

opravy pocitacu znojmo

oprava pocitacu znojmo

servis pocitacu znojmo

opravy pocitace znojmo

oprava pocitace znojmo

servis pocitace znojmo

oprava notebook znojmo

opravy notebook znojmo

servis notebook znojmo

oprava notebooku znojmo

opravy notebooku znojmo

servis notebooku znojmo

oprava notebooků znojmo

opravy notebooků znojmo

servis notebooků znojmo

oprava tabletu znojmo

opravy tabletu znojmo

servis tabletů znojmo

oprava tabletů znojmo

Přístupové body Aruba

Multifunkční pří přístupové body jsou cenově dostupné vnitřní přístupové body s podporou 802.11 a,b,g,n a samozřejmě i ac. Jsou navržené pro nasazení v prostorách s vysokou hustotou připojovaných zařízení (kanceláře, nemocnice, školy, OC apod.)

Tyto kompaktní, vysokorychlostní přístupové body nabízejí výkon podobný kabelovému připojení s rychlostí až 1,300 Gbps na jeden vysílač/přijímač. Jsou navrženy tak, aby zajišťovaly mnohaletý bezproblémový provoz, a zároveň jsou kryty doživotní zárukou - (Life time warranty).

Ve spolupráci s centralizovanými mobilními Aruba kontrolery (popř. v Instant řešení) poskytují přístupové body zabezpečené, vysokorychlostní síťové služby, které uživatelům vytvoří model síťového přístupu typu „bezdrátově - kde je to možné, kabel – kde je to nutné“. To nám umožňuje optimalizovat síť a snížit počet ethernetových portů a dosáhnout nižších provozních nákladů.

Norma 802.11n,ac umožňuje použít bezdrátové připojení jako primární připojení s rychlostí a spolehlivostí srovnatelnou s kabelovou sítí LAN. Rovněž zvyšuje rychlost díky využití technologií jako je slučování kanálů, channel bonding, blokové potvrzování a rádiové přijímače/vysílače s technologií MIMO. Pokročilá anténní technologie rovněž zvyšuje dosah a spolehlivost rádiového signálu.

Klíčem k zajištění výkonu a spolehlivosti srovnatelným s kabelovým připojením jsou unikátní funkce společnosti Aruba - Adaptive Radio Management (ARM), ClientMatch™ a spektrální analýza. Tyto funkce spravují 2,4GHz a 5GHz rádiová pásma tak, aby byl zajištěn maximální poskytovaný výkon klientům při současném omezení případného rádiového rušení.

Přístupové body lze nakonfigurovat tak, aby poskytovaly přístup k síti WLAN včetně monitorování okolního prostředí nebo mohou pouze monitorovat prostředí pro maximální ochranu před vniknutím do bezdrátové sítě a provádět spektrální analýzu. Mohou také plnit funkci vzdáleného přístupového bodu (RAP) nebo mesh síťového připojení.

Přístupové body jsou vybaveny ethernetovým rozhraním 100/1000BASE-T a mohou být napájeny ze zdrojů PoE dle normy 802.3af nebo pomocí 12V stejnosměrného napájecího zdroje. Toto je obrovskou výhodou při přechodu na technologii „Gigabit Wi-Fi“, jelikož nejsem nucen investovat do PoE+ napájení.

Společnost Aruba Networks se také může pochlubit tím, že jako první uvedla na trh přístupový bod s technologií 802.11 ac pro venkovní použití.


PRODUCT LINE MATRIX

Aruba Instant AP

Na každém „Instantním AP (IAP) je kontroler virtualizován. Instalace trvá jen několik minut a jedna skupina (Cluster) může obsahovat teoreticky až 255ks IAP. V praxi Aruba testuje Instantní síť pro 70 APček a současně připojených 2000 zařízení. Licence pro „Policy Enforcement Firewall“ a bezdrátové „IDS/IPS“ jsou zahrnuty do ceny Instantního OS.

Velkou výhodou „Instant“ řešení je unikátní vlastnost na trhu, která Vám umožňuje kdykoli přejít na řešení s HW kontrolerem a zase zpět a díky této flexibilitě získáváte maximální ochranu investice.

Jak funguje Instant

  • Dle požadavků zákazníka se nastaví AP
  • V rozsáhlé instalaci si AP stáhne přednastavenou konfiguraci.
  • První AP se určí jako „Master“
  • „Master“ vykonává funkci Firewallu pro celou skupinu („Cluster“)
  • „Master“ si automaticky vyhledá a stáhne aktuální konfiguraci a nastavení dalšího připojeného APOD.Takto jednoduše můžete rozšiřovat svoji síť dle potřeb